Masz pytanie?

Sklep internetowy z meblami - M&M Pustkowscy

Nasz sklep internetowy prezentuje bogatą ofertę elementów niezbędnych do stworzenia komfortowego wnętrza. Proponujemy wysokiej jakości meble pokojowe pozwalające zaaranżować salon, czy pokój gościnny zgodnie z własnym uznaniem. Komfortowe sofy rozkładane i narożniki pokojowe, umożliwiają wyznaczenie obszaru relaksu w strefie dziennej, zaś wygodne łóżka zagwarantują wypoczynek w sypialni. Oferujemy także nowoczesne szafy, regały, komody, stoliki oraz szereg innych rozwiązań do pomieszczeń mieszkalnych o różnym przeznaczeniu. W naszym salonie online wyodrębniliśmy także specjalny dział z ofertą mebli młodzieżowych. W ten sposób stworzycie wymarzony pokój dla malucha, jak i nastolatka.

 • Meble pokojowe

  Systemowe meble pokojowe stanowią idealne rozwiązanie do każdego typu wnętrza. Zwiększają estetykę oraz funkcjonalność pomieszczeń. W elegancki i praktyczny sposób wypełniają przestrzenie salonów.

 • Meble młodzieżowe

  Barwne meble młodzieżowe wypełnią przestrzenie w pokojach maluchów, jak też nastolatków. Produkty spełniają wymagania użytkowników w wieku szkolnym, a przy tym odznaczają się modnym designem.

 • Nowoczesne szafy

  Pojemne szafy nowoczesne są praktycznym elementem wyposażenia sypialni bądź garderoby. Dzięki połączeniu funkcjonalnego układu wnętrza z ciekawym designem tworzą praktyczną dekorację przestrzeni.

 • Łóżka

  Wytrzymałe łóżka stanowią podstawę wypoczynku w czasie snu. W naszym sklepie internetowym znajdują się modele przeznaczone do sypialni dorosłych, jak też jednoosobowe lub piętowe – do pokoju dziecka.

 • Narożniki pokojowe

  Eleganckie narożniki pokojowe w praktyczny sposób zagospodarowują przestrzeń w dziennej strefie. Wprowadzają do mieszkań oraz domów miejsce do wypoczynku z rodziną oraz spotkań towarzyskich.

 • Sofy rozkładane

  Komfortowe sofy rozkładane wyróżniają się funkcjonalnością oraz estetyką. Dostępne w ofercie modele posiadają miękkie, wygodne siedziska oraz szerokie, praktyczne oparcie i podłokietniki.

Płatności PayU

PayU - logo

Zakupy na raty

Zakupy ratalne w styl-meble24.pl

Bezpieczne zakupy

Certyfikat prokonsumencki

PayU - loga wszystkich kanałów płatności
Polecamy:
M&M Pustkowscy s.c.
Michał Pustkowski, Mateusz Pustkowski
Mikorzyn 130
63-600 Kępno
Kontakt:
6 dni w tygodniu od 9:00 do 19:00
tel.: 886 860 866
e-mail: biuro@styl-meble24.pl
Dane do faktury:
Wpis do CEIDG: zobacz wpis
NIP: 619 202 02 94
REGON: 302 296 432