Masz pytanie?

Łóżka tapicerowane

Od tego, jak wygodne będzie nasze posłanie w dużej mierze zależy to, czy rano obudzimy się wypoczęci i gotowi do działania. Łóżka tapicerowane, które znalazły się w naszej ofercie, zadbają o komfortowy, relaksujący sen. Posiadamy zarówno modele pojedyncze jak i meble dwuosobowe, o różnych wymiarach.


Nowoczesny design pozwala naszym propozycjom idealnie wpasować się w wystrój każdej sypialni. Kolor obić wybrać można z wielu dostępnych wariantów, poszczególne łóżka różnią się od siebie także zagłówkiem. Wypełnienie z wysokoelastycznej pianki zapobiega tworzeniu się odgnieceń, dzięki czemu tapicerowane elementy nie tracą z czasem swojego pierwotnego kształtu. Duże udogodnienie stanowią również wbudowane w stelaż pojemniki – schowana w nich pościel będzie doskonale zabezpieczona przed zabrudzeniem i dyskretnie ukryta przed wzrokiem gości.
Dobór wytrzymałych materiałów i starannie zaplanowana konstrukcja sprawiają, że nasze łóżka tapicerowane odznaczają się solidnością i swoją funkcję będą mogły pełnić przez wiele lat.

Płatności PayU

PayU - logo

Zakupy na raty

Zakupy ratalne w styl-meble24.pl

Bezpieczne zakupy

Certyfikat prokonsumencki

PayU - loga wszystkich kanałów płatności
Polecamy:
M&M Pustkowscy s.c.
Michał Pustkowski, Mateusz Pustkowski
Mikorzyn 130
63-600 Kępno
Kontakt:

5 dni w tygodniu od 8:00 do 16:00

tel.: 664 565 567

mail: biuro@styl-meble24.pl

Dane do faktury:

Wpis do CEIDG: zobacz wpis

NIP: 619 202 02 94

REGON: 302 296 432